Олдинги сайтимиз бекор қилинди. Ҳозирги сайтимиз Parstoday Uzbek
Saturday, 16 July 2016 13:14

Тарихий саналар

2016-чи йил июль ойининг 15-чи кунидир.
Thursday, 14 July 2016 08:46

2016 йил 14 июль

Wednesday, 13 July 2016 09:15

2016 йил 8 июл

Tuesday, 12 July 2016 08:41

2016 йил 12 июль

Monday, 11 July 2016 09:03

2016 йил 11 июль

Sunday, 10 July 2016 08:23

2016 йил 10 июль

Бугун якшанба Ҳижрий -шамсий 1395 йил тир ойининг 20- чиси Ҳижрий-қамарий 1437  йил шаввол ойининг 5-чиси Ва милодий ҳисоб билан 2016 йил июль ойининг 10-чи кунидир.                                          Бундан 1377 йил …
Saturday, 09 July 2016 09:07

2016 йил 9 июль

 Бугун шанба Ҳижрий -шамсий 1395 йил тир ойининг 19- чиси Ҳижрий қамарий 1437  йил шаввол ойининг 4-чиси Ва милодий ҳисоб билан 2016 йил июль ойининг  9-чи кунидир.   Бундан 1086 …
Thursday, 07 July 2016 14:35

2016 йил 8 июль

Меҳрибон ва раҳмли Аллоҳ номи билан! Мен, Вафо Назарий "Таърихнинг учмас кунлари " эшитириши билан сизнинг хизматингиздаман.   Бугун жума Ҳижрий-шамсий  1395-чи йил  тир ойининг 18-чиси Ҳижрий-қамарий 1437 йил шаввол …
Thursday, 07 July 2016 11:40

2016 йил 7 июль

Бугун пайшанба Ҳижрий-шамсий  1395-чи йил тир ойининг 17-чиси Ҳижрий-қамарий 1437 йил шаввол ойининг 2-чиси Ва милодий ҳисоб билан 2016-чи йил июль ойининг 7-чи кунидир.                                         **** Бундан 833 йил муқаддам …
Wednesday, 06 July 2016 07:52

2016 йил 6 июль

Tuesday, 05 July 2016 09:03

2016 йил 5 июль

  Бугун сешанба Ҳижрий- шамсий 1395-чи йил тир  ойининг 15-чиси: Ҳижрий- қамарий 1437-чи йил рамазон ойининг 30-чиси Ва милодий ҳисоб билан 2016-чи йил июль ойининг 5-чи кунидир.   Бундан 183 …
Monday, 04 July 2016 09:27

2016 йил 4 июль

Sunday, 03 July 2016 09:08

2016 йил 3 июль

Saturday, 02 July 2016 08:42

2016 йил 2 июль

  Бугун шанба Ҳижрий -шамсий 1395 йил тир ойининг 12- чиси Ҳижрий қамарий 1437  йил рамазон ойининг 27-чиси Ва милодий ҳисоб билан 2016 йил июль ойининг  2-чи кунидир.   Бундан …
Thursday, 30 June 2016 13:25

2016 йил 1 июль

Бугун жума Ҳижрий-шамсий  1395-чи йил  тир ойининг 11-чиси Ҳижрий-қамарий 1437 йил рамазон ойининг  26-чиси Ва милодий ҳисоб билан 2016-чи йил июль ойининг 1-чи кунидир.    Бундан  228 йил муқаддам милодий …
Thursday, 30 June 2016 08:49

2016 йил 30 июнь

Бугун пайшанба Ҳижрий-шамсий  1395-чи йил тир ойининг 10-чиси Ҳижрий-қамарий 1437 йил рамазон ойининг 25-чиси Ва милодий ҳисоб билан 2016-чи йил июнь ойининг 30-чи кунидир.                                        Бундан 96 йил муқаддам милодий …
Wednesday, 29 June 2016 08:41

2016 йил 29 июнь

Бугун чоршанба Хижрий-шамсий 1395 йил тир ойининг 9-чиси Ҳижрий-қамарий 1437 йил рамазон ойининг 24-чиси Ва милодий ҳисоб билан 2016 йил июнь ойининг 29-чи кунидир.                                        Бундан 116 йил олдин милодий …
Tuesday, 28 June 2016 08:52

2016 йил 28 июнь

   Бугун сешанба Ҳижрий- шамсий 1395-чи йил тир  ойининг 8 -чиси: Ҳижрий- қамарий 1437-чи йил рамазон ойининг 23-чиси Ва милодий ҳисоб билан 2016-чи йил июнь ойининг 28-чи кунидир.   Бундан …
Monday, 27 June 2016 09:02

2016 йил 27 июнь

Sunday, 26 June 2016 09:29

2016 йил 26 июнь

Бугун якшанба Ҳижрий -шамсий 1395 йил тир ойининг 6- чиси Ҳижрий-қамарий 1437  йил рамазон ойининг 21-чиси Ва милодий ҳисоб билан 2016 йил июнь ойининг 26-чи кунидир.                                        Бундан 1397 йил …
Page 1 of 88