Олдинги сайтимиз бекор қилинди. Ҳозирги сайтимиз Parstoday Uzbek
Sunday, 22 February 2015 12:47

Мангу наволар

                       
Sunday, 15 February 2015 13:02

Мангу наволар

                       
Sunday, 08 February 2015 12:56

Мангу наволар

                      
Sunday, 01 February 2015 12:33

Мангу наволар

                      
Monday, 26 January 2015 10:57

Мангу наволар

 
Sunday, 18 January 2015 12:34

Мангу наволар

                            
Sunday, 11 January 2015 12:43

Мангу наволар

                                                                
Sunday, 04 January 2015 13:25

Мангу наволар

                      
Sunday, 28 December 2014 13:13

Мангу наволар

                                                        
Sunday, 14 December 2014 14:12

Мангу наволар

                                                          
Monday, 01 December 2014 13:03

Мангу наволар

                                          Азиз тингловчилар,  ўтган дастуримиз давомида, Эронда нотиқлик санъати ва унга тегишли хунар хақида сўхбатлашган эдик. Дастуримизда таъкидлаб ўтган эдикки нотиқлик санъати Эрон мусиқаси дастгоҳларидан  бири ҳисобланиб, одатда …
Sunday, 16 November 2014 13:52

Мангу наволар

Sunday, 09 November 2014 12:22

Мангу наволар

     
Sunday, 26 October 2014 12:37

Мангу наволар

Sunday, 28 September 2014 12:49

Мангу наволар

     
Sunday, 22 June 2014 14:29

Мангу наволар

Мангу наволар  
Sunday, 15 June 2014 14:43

Мангу наволар

                                   
Sunday, 08 June 2014 13:31

Мангу наволар

Азиз тингловчилар, ўтган дастурларимизда, Эрон миллий мусиқасининг  бешта  мақомлари  ва бу мақомлар билан тегишли оҳанглар  ҳақида  сизларга маълумот бердик ва таништирган эдик. Бугун сизларга  Эрон миллий мусиқа мақомларининг охирги  қисмини …
Sunday, 01 June 2014 14:03

Мангу наволар

 Азиз тингловчилар,  эсингизда бўлса  ўтган дастурларимизда, Эрон миллий мусиқасининг бир неча мақомларини сизларга таништирдик ва  дастуримиз давомида, бу мақомлардан бир неча намуналарини сизларнинг диққатингизга ҳавола этган эдик. Бугун сизларни  Эрон …
Sunday, 25 May 2014 13:59

Мангу наволар

Азиз тингловчилар,  бугун сизларни    Эрон миллий мусиқасининг бошқа мақоми, яъни моҳур мақомига оид маълумотларни етказишга сайъ-ҳаракат қиламиз. Ва биринчи навбатда  сизларни моҳур мақомидан бир оҳангни тинглашга даъват этамиз. Мусиқий рисолаларда …