Олдинги сайтимиз бекор қилинди. Ҳозирги сайтимиз Parstoday Uzbek
Tuesday, 27 January 2015 12:57

Нур диёридан

                 
Tuesday, 20 January 2015 13:41

Нур диёридан

               
Tuesday, 13 January 2015 13:36

Нур диёридан

Tuesday, 06 January 2015 13:00

Нур диёридан

                    
Tuesday, 30 December 2014 13:12

Нур диёридан

                      
Monday, 22 December 2014 15:35

Нур диёридан

                   
Tuesday, 16 December 2014 13:35

Нур диёридан

 
Tuesday, 09 December 2014 13:18

Нур диёридан

 
Tuesday, 25 November 2014 12:19

Нур диёридан

Ваҳий келмаганига ҳам анча бӯлиб қолган. Расули акрам (с) ӯша куни Умму Саламанинг хонасида эдилар. Завжаи мутаҳҳаралари ул ҳазратни ваҳий келиш асносидаги ҳолатга ӯхшаш кайфиятда кӯриб, халақит бермаслик учун уйнинг …
Tuesday, 18 November 2014 14:31

Нур диёридан

 
Tuesday, 11 November 2014 12:10

Нур диёридан

                   Мадинада ҳаво ҳаддан ташқари иссиқ эди. Қуёшнинг нури инсоннинг баданига шундай даражада таъсир етказардиким, уни иссиқлигига чидаш қийин эди. Аммо Мадинада иш билан машғул бўлаётган одамлар на қуёшнинг …
Monday, 03 November 2014 13:34

Нур диёридан

Tuesday, 28 October 2014 13:36

Нур диёридан

Tuesday, 21 October 2014 13:20

Нур диёридан

Tuesday, 14 October 2014 14:04

Нур диёридан

Tuesday, 07 October 2014 13:30

Нур диёридан

Tuesday, 30 September 2014 13:42

Нур диёридан

Tuesday, 23 September 2014 13:57

Нур диёридан

Thursday, 18 September 2014 11:19

Нур диёридан

Tuesday, 05 August 2014 15:01

Нур диёридан